Kolorowa żaluzja z nadrukiem

Żaluzje odkryte na nowo

Szczyt popularności żaluzji przypadł na lata osiemdziesiąte i dziewięćdziesiąte ubiegłego stulecia. Ta jedyna wtedy dostępna  forma zabezpieczeń przeciwsłonecznych królowała zamontowana między szybami. W kolorze białym lub jasnoszarym, często zakurzona i z poprzerywanymi sznurkami z ozdoby zamieniała się w koszmar pań domu.

 

Różne rodzaje kolorowych żaluzji
 Kiedy na rynku pojawiły się rolety i plisy, żaluzje zaczęły masowo znikać z okien i półek sklepowych. Dziś znów wracają do łask. Wykonane z tworzywa sztucznego czy aluminium , w kolorach jakie tylko można sobie wymarzyć stają się ozdobą okien i pomieszczeń. Lamele żaluzji mają różne szerokości: od cienkich 16 mm do bardzo szerokich – nawet 50 mm. Regulacja ich wzajemnego położenia pozwala dowolnie regulować dopływ światła i bawić się grą światła i cienia.  Specjalna powłoka tylnej strony lameli pozwala na skuteczne odbijanie światła i ochronę pomieszczenia przed nadmiernym nagrzaniem.

Prosta w formie żaluzja nadaje wnętrzom styl chłodnej stonowanej elegancji.  W mocnych zdecydowanych kolorach eksponuje okno jako centralny punkt pomieszczenia. Jest idealnym dopełnieniem pomieszczeń urządzonych w nowoczesnym stylu i współgra z  prostymi w formie meblami. 

Żaluzja w kwiatowe wzory

Produkty:
Żaluzje aluminiowe
Żaluzje aluminiowe z napięciem bocznym
Żaluzje aluminiowa w kasecie
Żaluzje drewniane
Żaluzje pionowe