Napinacz łańcuszka rolety

Okno bezpiecznie udekorowane – napinacz łańcuszka rolety

Koniec z plączącym się, zwisającym w nieładzie łańcuszkiem rolet. Nie będzie zaczepiał się już o kwiaty stojące na parapecie, ani nie zagrozi kociemu ogonowi, kiedy nasz kociak będzie odbywał swoje wędrówki po domowych zakamarkach.

Proponujemy proste, tanie i uniwersalne rozwiązanie: napinacz łańcuszka.

To unikalne rozwiązanie, które zapewnia  funkcjonalność, gwarantuje bezpieczeństwo i poprawia estetykę. Napinacz można zamontować do już zawieszonych na oknach roletach bez konieczności ich demontażu oraz dopasować kolorystycznie do łańcuszka bądź  okiennej ramy.

 

Napinacz łańcuszka rolety

Unikalna konstrukcja tego elementu pozwoli zamontować go w prosty i bezinwazyjny sposób do okiennej ramy i okiełznać zwisający łańcuszek. Od tej pory będzie on zawsze równomiernie napięty i nie będzie bezwładnie zwisał nawet przy uchylonym oknie. Roletę będzie można obsługiwać wygodnie jedną ręką na dowolnej wysokości.

Zgodnie z wymogami obowiązującej normy EN13120 w zakresie bezpieczeństwa użytkowania zasłon wewnętrznych zastosowanie napinacza łańcuszka zapewnia bezpieczeństwo użytkowania rolet i zdecydowanie minimalizuje a nawet wyklucza niebezpieczeństwo zapętlenia się  dzieci czy zwierząt domowych.